با بروزرسانی های متعدد گوگل و بهبود روش های رتبه بندی این موتور جستجوگر تنها سایت هایی امکان حضور در صفحه اول را دارند که تنها به یک فاکتور بک لینک اکتفا نکرده باشند. بهینه سازی داخلی سایت از اهمیت زیادی برخوردار بوده و همچنین رضایتمندی کاربران محاسبه و در نظر گرفته می شود.

تعداد ورودی ها از گوگل با نام برند شما و اینکه کاربران چه مدت در سایت شما در گشت و گذار هستند محاسبه و ارزیابی می گردد بنابر این می توان گفت که شاید یکی از فاکتورهای قدرتمند در رتبه بندی می تواند افزایش ورودی گوگل باشد.

سایت آشنا وب سعی کرده تمامی سرویس های سئو و خدماتی که وبمستران عزیز برای رتبه سایت خود نیاز دارند را فراهم کرده و تخصصی ترین و در عین حال ارزان ترین سرویس ها و جدیدترین خدمات را ارائه دهند به همین منظور سرویس جدید CTR که بارها و بارها روی چندین پروژه تست و جواب مطلوب گرفته شده را با ارزان ترین قیمت در سبد خرید فروشگاه آشنا وب قرار داده ایم.

آنچه که یک سایت را موفق خواهد نمود توجه به کاربران است و اینکه از چه سرویس هایی استفاده شود تا موتورهای جستجوگر در محاسبات خود رضایتمندی کاربران را از نظر حضور مجدد در سایت و مدت زمان ماندگاری را بدون شک و تردید در نظر گرفته و در نهایت منجر به افزایش رتبه سایت گردد از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.