فروش بک لینک تضمینی

سئو فقط بک لینک نیست

بک لینک تنها راه اخذ رتبه نیست

بیش از 5 روش مختلف برای سئو سایت وجود دارد که لینک گذاری یکی از آنهاست. در آپدیت های مختلف شاهد کمرنگ شدن تاثیر بک لینک در اخذ رتبه سایت شده ایم و بعضی ها به اشتباه این تصور را دارند که بک لینک بی اثر شده یا بک لینک باعث جریمه شدن می گردد در صورتی که این گفته کاملا اشتباه و ناشیانه است و کسانی که بیش از 10 سال در این زمینه تجربه دارند می دانند که فاکتورهای گوگل هیچکدام بی تاثیر نیست بلکه تنها درصد تاثیر آنها در آپدیت های مختلف کم و زیاد می شود.

شاید کسانی که در امر سئو فعالیت داشته اند می دانند که در سال های 2014 تا 2016 بک لینک یکی از فاکتورهای بسیار موثر در سئو سایت بوده و هر سایتی را حتی بدون سئو داخلی می شد با خرید بک لینک های رنک دار به صفحه اول آورد ولی بعد از بروزرسانی های متعدد و پی در پی تاثیر بک لینک کمتر شد نه اینکه بی تاثیر باشد.

برای سئو سایت روش های متعدد و متنوعی وجود دارد که بک لینک یکی از آنهاست. استفاده از محتوایی که باعث جذب مخاطب گردد که امری بسیار وقت گیر و هزینه بر است از دیگر روش های سئو سایت بشمار می رود. استفاده از بازدیدهای ریفرر شبکه های اجتماعی نیز باعث رتبه سایت می گردد. بازدید های دایرکت یا مستقیم نیز چنانچه دارای زمان بیش از 60 ثانیه باشند نیز در رتبه سایت تاثیر چشمگیری دارند.

از دیگر فاکتورهای مهم رتبه بندی سایت در این روزهایی که هزینه سئو سرسام آور شده و اکثرا از پروژه های خود نتیجه مطلوبی نمی گیرند استفاده از افزایش ورودی گوگل است.

باز هم باید بگویم که برخی از افراد به صورت کاملا ناشیانه اقدام به این امر می کنند و نتیجه ای بجز اسپم و جریمه شدن در پی نخواهند داشت. دریافت ورودی گوگل باید بسیار حساب شده و با دانش کافی صورت گیرد که آشنا وب به عنوان یکی از متخصصین برجسته در این امر در خدمت وبمستران و سئوکارانی که دارای پروژه های تضمینی هستند و نیاز به یک فرایند کاملا تضمین شده می گردند می باشد.

برای اخذ 10 رتبه اول گوگل در زمانی کمتر از 2 ماه با هر کلمه کلیدی با ما تماس بگیرید. 09124269310

Related posts

خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت فراتر از خرید بک لینک است. هرچند لینک سازی خود مقوله...
Top