نرم افزار قدرتمندی که بتواند انواع بک لینک، به صورت رپورتاژ، بک لینک به صورت نظرات کاربران Comment Posting بک لینک در پروفایل، بک لینک های لایه ای Link Pyramid یا Link Wheel بک لینک در شبکه های اجتماعی یا سوشیال Social، بک لینک در سایت های ویکی wiki و Web 2.0 که همه این کارها را به صورت کاملاً اتوماتیک و بدون دخالت انسان ساخته و ایجاد نماید در اینترنت به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسد.

در این میان برخی از این نرم افزارها به قدری کند هستند و یا به نرم افزارهای گرانتری نیازمند هستند تا از مسدود شدن سرور جلوگیری کنند. برخی از آن ها در ایجاد یک نوع بک لینک مثلا بک لینک آرتیکل سابمیشن Article Submission قدرتمند هستند و در ساخت بک لینک به صورت کامنت ضعیف و ناکارآمد هستند.

ولی نرم افزاری که آشناوب برای خرید پیشنهاد می کند و آن را ارائه می دهد بسیار قدرتمند بوده و بسیاری از متخصصین سئو و حتی شرکت ها و سایت های خارجی از آن برای فروش بک لینک استفاده می کنند.

با خرید این نرم افزار دیگر نیازی به خرید بک لینک دائمی نداشته و می توانید سایت خود را از هرگونه خدمات لینک سازی خودکفا کنید. این نرم افزار علاوه بر ابزاری مفید برای سئوکاران برای آن دسته از کسانی که قصد راه اندازی کسب و کار فروش بک لینک نیز دارند مناسب است.

قیمت این نرم افزار با محاسبه ارزش دلار روز و محصولات جانبی تکمیلی حدود ۲۴۰$ دلار می باشد که هیچ سودی برای شرکت ما نداشته و به همین جهت تنها به کاربرانی که قصد نصب و راه اندازی و آموزش هم دارند ارائه می گردد. قیمت تمام شده بهمراه نصب و آموزش و ساخت اولین کمپین بک لینک آزمایشی مبلغ ۵۰۰ هزار تومان می باشد. که ۵۰۰ هزار تومان هزینه نصب و آموزش است.

برای خرید از فروشگاه آنلاین محصولات آشناوب اقدام نمایید. در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید با شماره موبایل ۰۹۱۲۴۲۶۹۳۱۰ تماس بگیرید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Backlinks Software
Author Rating
51star1star1star1star1star