فروش بک لینک تضمینی

کلاس آموزش تخصصی سئو دوره های کوتاه مدت

دوره های کوتاه مدت یک روزه سئو تخصصی از پایه تا پیشرفته توسط اساتید با تجربه سئو ایران با رزومه اجرای پروژه های متنوع سئو کلمات فارسی و انگلیسی در محیطی صمیمی در 12 ساعت فشرده برگزار می گردد.

دوره های یادگیری بهینه سازی و سئو برای اشخاصی که علاقمند به یادگیری روش های اکادمیک و تجربی سئو دارند به صورت کاملاً حرفه ای به دور از حاشیه روی و بحث های کلیشه ای برگزار شده و پس از اتمام دوره کارآموزان کلیه روش های بهینه سازی و سئو مورد نیاز برای اجرای یک سئو موفق را آموزش دیده و با کلیه نرم افزارهای تخصصی سئو آشنا می شوند.

موارد مورد بحث در این دوره ها:

دوره آموزش تخصصی سئو خصوصی- نیمه گروهی
شرح دوره دوره آموزشی سئو مقدماتی و حرفه ای آشنایی با مفاهیم اولیه، مفاهیم پیشرفته، روش های بهینه سازی داخلی، روش های بهینه سازی خارجی، آشنایی با الگوریتم گوگل، روش های عملی سئو بهمراه پروژه واقعی اجرا شده به همراه مستندات واقعی و بدور از حاشیه روی و اتلاف وقت با مطالب کلیشه ای، آشنایی با نرم افزارهای کاربردی سئو، بررسی پروژه های انجام شده از نظر میزان وقت و منابع مصرف شده و بررسی تخصصی آنها (کیس استادی)
پذیرایی کامل از دانشجویان، به همراه صبحانه، نهار و عصرانه
تعداد حد نصاب نفرات 2 نفر
مدت زمان دوره 12 ساعت از 9 صبح الی 9 شب
میزان شهریه هر نفر 2 میلیون تومان/نفر
لینک ثبت نام لینک ثبت نام

جهت ثبت نام در دوره از طریق فرم پرداخت نسبت به پرداخت 50 درصد شهریه اقدام و پس از پرداخت با شما تماس گرفته شده و روز و ساعت برگزاری هماهنگ می گردد. حد نصاب تشکیل دوره 2 نفر می باشد. این دوره ها به صورت کاملاً خصوصی، حرفه ای و تضمینی می باشند.

Related posts

خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت فراتر از خرید بک لینک است. هرچند لینک سازی خود مقوله...
Top