با تبلیغات در ادوردز گوگل بدون نیاز به سئو سایت خود را در صفحه اول گوگل نمایش دهید. تبلیغات در گوگل ادوردز تبلیغاتی هدفمند، سریع، تا زمانی که روی سایت شما کلیک نشود رایگان بوده، بسیار ارزان و یکی از پر طرفدارترین نوع تبلیغات اینترنتی در دنیای بازاریابی اینترنتی است.

با گوگل ادوردز Google Adwords میتوانید در ساعات مشخص، سایت خود را و یا صفحات داخلی آن را در صفحه اول گوگل با کلمات نامحدود به نمایش بگذارید و به صورت کلیکی هزینه پرداخت کنید. بدین معنا که تبلیغ در گوگل ادوردز کاملاً رایگان است و تا زمانی که روی لینک سایت شما کلیک نشده هزینه ای پرداخت نخواهد شد.

با کمترین بودجه تبلیغات کلیکی در گوگل ادوردز را آغاز کنید.
چنانچه نیاز به سایت دارید از طرح پیشنهادی ما استفاده کنید.

طراحی سایت ارزان و حرفه ای از شرکت تم فارست. قالب با امکانات نامحدود و نمایش در موبایل (ریسپانسیو) به صورت کامل و امکان نصب انواع برنامه های کاربردی فقط ۴۰۰ هزار تومان.

تفاوت تبلیغ در گوگل ادوردز با سئو در این است که کاربران در تبلیغات گوگلی برای هر کلیک روی سایت مبلغی را پرداخت می کنند. میزان پرداخت برای هر کلیک روی سایت بستگی به نوع کلماتی دارد که به گوگل اعلام شده و همچنین براساس جایگاه و میزان درصد حضور این مبالغ متفاوت خواهند بود.

تبلیغات در گوگل ادوردز برخلاف دیگر تبلیغات اینترنتی کاملاً رایگان است بدین معنی که سایت شما را دهها هزار کاربر اینترنتی مشاهده می کنند و تا وقتی که سایت شما را باز نکرده و کلیک نشده باشد گوگل هزینه ای از شما دریافت نمی کند و تنها زمانی که کاربر وارد سایت می شود هزینه یک کلیک از حساب بودجه روزانه شما کسر می شود. این هزینه بستگی به مبلغی دارد که شما برای هر کلیک در نظر گرفته اید.

تعرفه تبلیغات در گوگل ادوردز Google Adwords :

با توجه به اینکه تبلیغ در گوگل در جهان روز به روز طرفداران بیشتری پیدا کرده و همچنین با توجه به زمان بر بودن سئو، و افزایش بسیار زیاد کاربرانی که رو به تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز آورده اند، برای هر چه بهتر نتیجه گرفتن و کسب درآمد از این نوع تبلیغ نیاز هست که آن را به افراد و شرکت هایی که تجربه و تخصص کافی در این زمینه را دارند سپرده تا بتوانید با کمترین بودجه بیشترین بهره را از این تبلیغ اینترنتی ببرید.

توجه داشته باشید نرخ تبلیغات ما براساس لیر ترکیه که بسیار ارزان تر از دلار است می باشد. هزینه هر کلیک اگر ۱ دلار باشد شما ۰٫۲۵ دلار یعنی یک چهارم پرداخت می کنید چون لیر تقریبا یک چهارم دلار است.

پلن ۳
۱۵۰۰۰۰ تومان
پلن ۴
۳۵۰۰۰۰ تومان
پلن ۵
۷۰۰۰۰۰ تومان
پلن ۶
۱۳۵۰۰۰۰ تومان
پلن ۷
۲۶۶۰۰۰۰ تومان
حداکثر بازدید ۱۰۰۰ ۲۵۰۰ ۵۰۰۰ ۱۰۰۰۰ ۲۵۰۰۰
هزینه هر کلیک حداقل ۰٫۱ دلار حداقل ۰٫۱ دلار حداقل ۰٫۱ دلار حداقل ۰٫۱ دلار حداقل ۰٫۱ دلار
تعداد کلید واژه نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود نامحدود
مدت زمان راه اندازی ۲ ساعت ۲ ساعت ۲ ساعت ۲ ساعت ۲ ساعت
دسترسی اکانت اکانت اختصاصی ندارد اکانت اختصاصی ندارد اکانت اختصاصی ندارد اکانت اختصاصی ندارد اکانت اختصاصی دارد
مدیریت اکانت کارشناس ادوردز کارشناس ادوردز کارشناس ادوردز کارشناس ادوردز
کارشناس ادوردز
گزارش دهی پایان شارژ پایان شارژ روزانه روزانه روزانه
میزان اعتبار —دلار —دلار — دلار — دلار — دلار
میزان اعتبار ۴۷  لیر ۱۱۳ لیر ۲۳۳ لیر ۴۶۵ لیر ۹۲۸  لیر
خرید کنید خرید کنید خرید کنید خرید کنید خرید کنید

نحوه سفارش درج تبلیغات در گوگل ادوردز:

برای سفارش تبلیغات در گوگل ادوردز می توانید از سه روش زیر استفاده نمایید:

 1. سفارش آنلاین: با کلیک روی سفارش پایین هر پلن می توانید به صورت آنلاین سفارش تبلیغ خود را با درج نام سایت و کلمات کلیدی و…. و در نهایت پرداخت با کارت های بانکی درج نمایید.
 2. پرداخت به صورت کارت به کارت (۶۰۳۷۹۹۱۸۷۹۶۶۴۲۴۵ بنام فاطمه ایران شناس) و سپس ارسال تصویر پرداختی و مشخصات تبلیغ در لینک تماس با ما.
 3. پرداخت دلاری با استفاده از PayPal که در این روش مبلغ دلاری هر پلن را به ایمیل پی پال hafhasm@gmail.com واریز کرده و شماره تراکنش را Transaction ID از طریق فرم تماس با ما بهمراه مشخصات تبلیغ ارسال نمایید.
 4. مدیریت اکانت بدلیل تحویل پنل مدیریت ادوردز به مشتری با خود وی می باشد. در صورتی که مشتری امکان مدیریت نداشته باشد و این گروه اکانت را مدیریت کنند ۷% کارمزد علاوه بر قیمت های فوق دریافت خواهد شد. این هزینه شامل هزینه مدیریت اکانت توسط متخصص ادوردز روزانه ۱ ساعت بوده و شامل آنالیز، مشاوره کلمات کلیدی مناسب و مدیریت کمپین (ها) خواهد بود. همواره سعی کنید در اکانت مبلغی به عنوان ذخیره موجودی داشته باشید تا از قطع شدن تبلیغ جلوگیری شده و نمایش مداوم داشته باشید. افزودن وجه.

شرایط و ضوابط تبلیغ در گوگل ادوردز:

 • آگهی هایی که از نظر گوگل ممنوع شناخته شده اند درج نخواهند شد.
 • در صورتی که تایید آگهی به طول بیانجامد این شرکت مسئولیتی نخواهد داشت.
 • دامنه ایران (دات آی آر) قابل نمایش و تبلیغ نیستند لذا آگهی دهندگان می باید از دامنه های غیر .ir استفاده نمایند.
 • گوگل در دوره های زمانی مختلف تمامی آگهی دهندگان را بازبینی کرده و در طول بازبینی هیچ تبلیغی نمایش داده نخواهد شد.
 • در صورت ساسپند شدن تبلیغ هیچ وجهی عودت داده نخواهد شد.
 • کلیک های هرز توسط گوگل شناسایی می گردند و وجهی از بابت آنها محاسبه نمی گردد.
 • چنانچه تبلیغ دهنده پس از تایید آگهی اقدام به تغییر صفحه فرود نمایند و این امر باعث بسته شدن آگهی شود این شرکت هیچ وجهی را عودت نخواهد داد.
 • چنانچه آگهی دهنده پس از تأیید تبلیغ محتوای سایت را تغییر دهد به طوری که موضوع سایت کاملاً متفاوت با تبلیغ شود این امر باعث مسدود شدن تبلیغ شده و هیچگونه وجهی عودت داده نخواهد شد.
 • تبلیغاتی که به هر نحو باعث به خطر افتادن سلامت جسمی و روانی جامعه گردد منتشر نخواهد شد.
 • سایت های قمار، لاتاری، فروش دخانیات، فروش انواع فیلترشکن و وی پی ان و …. بهیچ وجه درج نخواهد شد.

مدت زمان راه اندازی تبلیغات در گوگل ادوردز

با توجه به اینکه این گروه از حساب های بانکی معتبر خارج از کشور برای اکانت گوگل ادوردز استفاده می نماید نه از کارت های مجازی که باعث مسدود شدن اکانت و حتی افت رتبه در گوگل می گردد لذا ایجاد اکانت و راه اندازی و تایید گوگل حدود ۴۸ ساعت الی ۷۲ ساعت زمان می برد. این زمان شامل ایجاد و شارژ ارزی اکانت، ایجاد کمپین و معرفی ساعات و مناطق و کلیدواژه ها و بررسی اولیه گوگل می باشد.

سفارش اکانت گوگل

جهت سفارش اکانت گوگل ادوردز نیاز به آدرس ایمیل جدید که قبلاً اکانتی به آن متصل نشده باشد (جهت اطمینان) دارید. دسترسی شما به اکانت کامل بوده و قادر خواهید بود طبق قوانین و مقررات گوگل ادوردز با آن تبلیغ یا تبلیغات خود را مدیریت نمایید. توجه داشته باشید به دلیل تحریم بودن اکانت اختصاصی با کارت اعتباری بهیچ وجه صادر نشده و کلیه اکانت ها تحت اکانت اصلی ایجاد می گردند. همچنین در صورتی که اکانت تحویل داده شود و پس از تحویل ساسپند گردید این گروه مسئولیتی نخواهد داشت و موجودی حساب باقی مانده در اکانت قابل برگشت نخواهد بود.

هزینه ایجاد اکانت گوگل ادوردز

مبلغ ۴۸۰۰۰۰ تومان (چهارصد و هشتادهزار تومان) هزینه ایجاد اکانت، درج اولین کمپین تبلیغاتی، تنظیم بودجه روزانه، کسب نمره کیفیت در حد امکان و … خواهد بود.

توضیحات: برای ورود به اکانت گوگل ادوردز نیاز به تغییر آی پی می باشد. برای این منظور می توانید از سرورهای مجازی و یا نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

دفتر انگلستان- لندن: ۰۰۴۴۷۹۳۷۶۱۵۰۰۸ پیامک دهید.

دفتر ترکیه- آنکارا: ۰۰۹۰۵۰۵۰۷۳۳۳۸۷ و ۰۰۹۰۵۰۵۱۵۲۶۵۹۶

دفتر مرکزی: ۶۶۰۲۵۸۰۴- ۰۹۱۲۴۲۶۹۳۱۰

با افزایش میزان بودجه هر کلیک در تبلیغ گوگل ادوردز می توانید رتبه سایت را در صفحه اول افزایش و یا کاهش دهید. کلیه خدمات مدیریت اکانت گوگل ادوردز برای کسب بهترین نتیجه که حداقل هزینه و بالاترین رتبه در گوگل می باشد را گروه آشناوب (۷۲۴) به صورت رایگان انجام داده و هزینه ای از این بابت دریافت نمی کند.

مثلاً سایتی در باره فروش دوچرخه می تواند با کلماتی نظیر:

 1. خرید دوچرخه- فروش دوچرخه- خرید دوچرخه کوهستان- فروشگاه دوچرخه ارزان

و نظایر آن در گوگل ادوردز حضور داشته باشد. در تبلیغات گوگل برای هر کدام از عبارات فوق مبلغی به عنوان بودجه حداکثری کلیک CPC و همچنین بودجه ای برای تبلیغات در روز تعیین می گردد. گوگل ادوردز پس از مشخص نمودن حداقل بودجه لازم برای هر کلمه کلیدی نهایتا پس از ۲۴ ساعت تبلیغ شما را نمایش خواهد داد. بهتر است در این مدت زمانی و تا تعیین کوالیتی اسکور Quality Score هر کلمه کلیدی اقدامی در جهت افزایش و یا کاهش میزان بودجه کلیک کلمات کلیدی نکنید. پس از تعیین میزان اسکور هر کلمه می توانید روی افزایش آن (اسکور کیفی هر کلیدواژه عددی بین ۱ تا ۱۰ می باشد. هرچه اسکور به ۱۰ نزدیکتر باشد میزان هزینه هر کلیک شما کمتر و رتبه شما در نتایج گوگل بهتر خواهد شد.) در صورتی که به رتبه های بالاتر علاقمندید به صورت مرحله به مرحله کار کنید. تاثیر افزایش و یا کاهش بودجه کلمات کلیدی نهایتاً پس از یکساعت نمایان شده و در نتایج جستجو مشاهده خواهد گردید.

یکی از محاسن تبلیغات در گوگل ادوردز امکان تبلیغ با هر بودجه هست. شما می توانید برای شروع با بودجه های بسیار کم و با کلمات کلیدی ارزان تر تبلیغات خود را آغاز نمایید. گوگل براساس میزان بودجه ای که تعریف می کنید لینک سایت و تبلیغ شما را در ابتدا و یا انتهای صفحه اول و با درصد نمایش کمتر و یا بیشتر نمایش می دهد و این امکان باعث شده هر کاربری بتواند از این نوع تبلیغات بهره ببرد.

از مزایای تبلیغات در گوگل ادوردز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. قرار گرفتن وب سایت شما در رتبه اول جستجوهای گوگل در کوتاهترین زمان و با کمترین و ارزان ترین هزینه.
 2. قرار گیری سایت شما در صفحه اول گوگل در کوتاهترین زمان و بدون صرف وقت و هزینه بر روی سئوی سایت.
 3. آگهی شما در قسمت بالا یا سمت راست موتور جستجوی گوگل و کلیه سایتهای مرتبط با آگهی شما که با موتور جستجوی گوگل قرار داد دارند نمایش داده می شود.
 4. شما می توانید تبلیغات خود را درصفحات گوگل بدون هیچ هزینه ای نمایش دهید و فقط زمانی هزینه می پردازید که مشتری و بیننده تبلیغات شما ، وارد وب سایت شما شود و به عبارتی روی لینک سایت شما کلیک کند
 5. امکان نمایش تبلیغ شما در صفحات فارسی جستجوی گوگل و برای بینندگان داخل ایران.
 6. هزینه تبلیغات تنها به ازای کلیک روی تبلیغات شما از هزینه شما کسر می گردد.
 7. سقف هزینه روزانه در این سرویس قابل کنترل می باشد.
 8. امکان تعیین ساعاتی که تبلیغات نمایش داده شوند.
 9. امکان تعیین صفحه ای که بینندگان آنها را رویت کنند.
 10. امکان نمایش آگهی از همان زمانی که آگهی ساخته شود.
تبلیغات در گوگل ادوردز
تبلیغ گوگل ادوردز لینک اول

مسلماً تبلیغ در پربازدیدترین سایت جهان به عنوان اولین سامانه تبلیغات اینترنتی نیاز به تخصص و تجربه خواهد داشت و گروه ۷۲۴ با داشتن تجربه کافی خدمات تبلیغات در گوگل ادوردز را به صورت کاملاً تخصصی و حداکثر راندمان و بازدهی ارائه می نماید.

داشتن بیش از ۲۴۰ مشتری تبلیغات گوگلی Adwords نشانگر تخصص و تجربه این گروه در ارائه خدمات تبلیغاتی است.

تبلیغ در گوگل ادوردز
تبلیغ گوگل ادوردز صفحه اول

برای شروع و راه اندازی کمپین تبلیغات گوگلی می توانید با شماره ۶۶۰۲۵۸۰۴ تماس حاصل نمایید.

برخی از قوانین و مقررات تبلیغات در گوگل ادوردز:

 1. سایت هایی که بدون علامت تجاری ثبت شده بین المللی اقدام به فروش محصولات برندینگ می کنند تایید نخواهند شد. (سایت های به زبان انگلیسی)
 2. سایت هایی که محصولات زیبایی- بهداشتی و آرایشی ارائه می دهند Beauty Drugs چه به زبان فارسی و چه انگلیسی تایید نخواهند شد.
 3. سایت های با موضوع فروش فالور تلگرام- اینستاگرام- شبکه های اجتماعی تایید نخواهند شد (سایت های به زبان انگلیسی)
 4. سایت های در حال راه اندازی با صفحات زیر سایت Under Construction و یا سایت هایی که دارای صفحه فرود خطا ۴۰۴ باشند به هیچ وجه تایید نخواهند شد.
 5. سایت های فروش لاتاری- قمار- شرط بندی، فروش دخانیات و کلاً محصولات و خدماتی که سلامت جامعه از نظر روانی و جسمی بخطر می اندازند …. به هیچ وجه تایید نخواهند شد.
 6. چنانچه سایتی که تبلیغ آن در حال نمایش بوده بهر علت قطع و یا هاست و سرور آن به مشکلی برخورد که گوگل آن را سایت قطع تصور نماید (DNS ERROR)، نمایش تبلیغ متوقف شده و به حالت نیمه مسدود در میاید. در این حالت چنانچه سایت راه اندازی شده باشد می توان به گوگل درخواست بازبینی داد ولی اگر در حین بازبینی مجدد سایت قطع شود در این حالت اکانت کلاً مسدود شده و وجوه داخل آن بلوکه می گردد.
 7. تبلیغاتی که در عنوان اصلی و یا توضیحات آن شماره تماس درج شده باشد به طوری که کاربر تصور کند با کلیک بر روی آن شماره به صورت اتوماتیک گرفته خواهد شد تایید نمی شوند.
 8. تبلیغاتی که در عنوان و یا توضیحات آن کلمات فروش BUY و یا علامت تجاری مثل Google باشد تایید نخواهد شد. (سایت های به زبان انگلیسی)

توجه داشته باشید که قوانین تبلیغات در گوگل ادوردز مربوط به کشور آمریکا بوده و ممکن است برخی از کشورها در مورد برخی از قوانین برای تبلیغات با زبان های عربی، فارسی…. و کلاً غیر انگلیسی متغیر باشد. لذا بهتر است قوانین کلی همواره مورد توجه تبلیغ دهندگان محترم قرار بگیرد.