افزونه نمایش نوشته های تازه با تصویر بندانگشتی در سایدبار

با این پلاگین می توانید در سایت وردپرسی آخرین نوشته ها را با تصویر بند انگشتی در سایدبار نمایش دهید. نمایش تصاویر بند انگشتی همان تصویر شاخص نوشته در سایت وردپرسی است. تنظیمات این پلاگین بسیار پیشرفته و کاربری آن آسان است.

افزونه فونت ماندگار برای تغییر فونت سایت وردپرسی

پلاگین فونت ماندگار با امکان تغییر فونت سایت و مدیریت وردپرس با داشتن ده ها فونت فارسی زیبا و کاربری آسان برای طراحانی که بدنبال فونت های زیبا برای طراحی سایت وردپرسی هستند. پس از نصب منویی بنام فونت ماندگار در قسمت تنظیمات به نمایش درخواهد آمد که از طریق آن می توانید تنظیمات دلخواه خود را انجام دهید.

افزونه لوگو اسلایدر برای سایت وردپرس

پلاگین اسلایدر لوگو برای نمایش لوگوی مشتریان ما و استفاده برای موارد گوناگون با کاربری آسان و تنظیمات پیشرفته برای سایت وردپرسی. این پلاگین یکی از پر طرفدارترین پلاگین ها در مخزن وردپرس جهانی است.

افزونه آمار بازدید برای سایت وردپرسی

این پلاگین آمار وردپرس بسیار پیشرفته بوده و تمامی آمار و اطلاعات بازدید سایت وردپرسی شما را نمایش می دهد. با این افزونه امکان مشاهده هرگونه امار از نظر ای پی بازدید کننده، کشور، صفحه بازدید شده و …. می باشد.

افزونه امنیتی وردپرس برای جلوگیری از هک شدن

این پلاگین با تغییر مسیر ورود ادمین مدیریت سایت باعث افزایش امنیت سایت وردپرسی شده و با نصب این افزونه هیچ هکری قادر به شناسایی مسیر مدیریت سایت وردپرسی شما نخواهد شد. یکی از پر طرفدارترین افزونه های امنیتی وردپرس این افزونه است.

افزونه ادیتور پیشرفته tinymce سایت وردپرسی

با این پلاگین پیشرفته می توانید منوی بالای درج نوشته و یا برگه در وردپرس را پیشرفته نمایید. با این پلاگین می توانید امکاناتی نظیر درج جدول، درج عنوان، رنگ بندی نوشته ها و …. را به ادیتور پیشر فرض وردپرس اضافه نمایید.

افزونه افزایش سرعت سایت وردپرسی Total cach

این افزونه با کش کردن صفحات و تصاویر و دیتابیس سایت وردپرسی این امکان را میدهد که وبمستران بتوانند سرعت سایت های وردپرسی را تا چند برابر افزایش دهند. این افزونه برای سایت هایی که برای سئو و بهینه سازی کار می شوند مناسب است.