فروش بک لینک تضمینی

خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت فراتر از خرید بک لینک است. هرچند لینک سازی خود مقوله ای تخصصی است و کمتر به آن از دید علمی نگاه می شود ولی سئو مجموعه ای از خدماتی است که باعث می شود یک سایت در موتورهای جستجوگر مورد توجه قرار گرفته و رتبه بگیرد.

سئو و بک لینک 2 جزء لاینفک در بهینه سازی و حضور در صفحه اول گوگل بشمار می روند. بدون داشتن بک لینک قدرتمند و با کیفیت می توان گفت که کار سئو ناتمام و ناقص مانده است. این دو تخصص به یکدیگر وابسته بوده و چنانچه ضعفی در یکی از آنها مشاهده شود نتیجه نهایی مثبت نخواهد بود.

در اینجا لازم است در جواب برخی از کاربران که از خرید بک لینک نتیجه مطلوبی نمی گیرند مواردی را که از اهمیت بسیار بالایی در سئو برخوردار است را بیان کنم و امدیوارم با رعایت این اصول همواره و در هر پروژه سئو موفق و سربلند بیرون بیایید.

PLAN-S1 PLAN-S2 PLAN-S3
هزینه سرویس 2 میلیون تومن 3 میلیون تومن 4 میلیون تومن
تعداد سایت ها 1 سایت 1 سایت 1 سایت
کلمات کلیدی 1 2 3
مدت زمان اجراء 3-6 ماه 3-6 ماه 3-6 ماه
سختی کیورد متوسط متوسط متوسط
بهینه سازی داخلی دارد دارد دارد
گزارش کار تصویر تصویر تصویر
لینک سازی ایرانی-خارجی ایرانی-خارجی ایرانی-خارجی
لینک سفارش سفارش دهید سفارش دهید سفارش دهید

همانطور که گفته شد خرید بک لینک برای سایتی که از نظر فاکتورهای بهینه سازی دارای ضعف باشد جواب مطلوبی نخواهد داد بنابر این بهتر است اگر جواب و نتیجه مثبتی نگرفتید حتماً موارد زیر را در مورد سایت خود بررسی و چنانچه ایراد و یا اشکالی مشاهده کردید بلافاصله آن را اصلاح کنید. مطمئن باشید که با رعایت این اصول اساسی، کار سئو بسیار ساده خواهد بود.

الزامات بهینه سازی و سئو

 • دیتاهای خود را چک کنید: منظور از دیتاها اطلاعاتی است که گوگل از سایت شما در اختیار قرار می دهد. برای این منظور باید سایت خود را در وبمستر گوگل ثبت کرده و مرحله به مرحله پیش بروید. نقشه سایت خود را تهیه کرده و به صورت فایل xml در وبمستر گوگل ثبت کنید. پس از ثبت نقشه سایت در بازه زمانی 48 تا 72 ساعت گوگل یک آمار از تعداد صفحات معرفی شده و تعداد صفحاتی که تایید شده و ایندکس شده اند را در اختیار شما قرار خواهد داد. اگر پس از این زمان هیچ صفحه از از سایت ایندکس نشده باشد باید با طراح سایت صحبت کرده و اشکال ایندکس نشدن صفحات را بررسی و برطرف نمایید. برای ثبت سایت در وبمستر وارد این لینک شوید.
 • وضعیت دسترسی سایت را چک کنید: یعنی ببینید سایت شما با چه وضعیتی از دیدگاه کاربر دیده می شود. سرعت لود سایت را چک کنید و سایت خود را برای اخذ رتبه بالاتر در رتبه های جهانی آماده کنید. این کار را باید به مرور و با دقت انجام دهید. عکس ها را فشرده و کم حجم کنید. فایل ها را فشرده سازی کنید و از پلاگین های افزایش سرعت اگر سایت شما وردپرسی است استفاده کنید. با طراح سایت برای بهبود وضعیت لود شدن و سرعت سایت مشورت کنید. برای چک کردن وضعیت کلی سایت از نظر دسترسی به کاربر می توانید از این لینک و یا این لینک وارد شده و استفاده کنید.
 • ساختار و معماری سایت خود را بررسی کنید: یکی از موارد بسیار مهم در معماری سایت این است که خودتان را بجای کاربر قرار دهید و این سوالات را از خود بپرسید که آیا با این سایت اگر یک مشتری بالقوه وارد سایت من بشود می تواند سریع متوجه خدمات برجسته و شاخص سایت من شود؟ آیا می تواند سریع به صفحاتی که نشانگر خدمات من هستند دسترسی پیدا کند؟ آیا متن و نوشته و تصاویر سایت من گویای خدمات من به صورت کاملاً شفاف هستند؟ آیا دسته بندی ها و تگ هایی که ایجاد کرده ام کامل و جامع و گویای خدمات من هستند؟ دسته بندی نقش بسیار مهمی در یافتن مطالب برای کاربر دارد. دسته بندی ها و تگ های ایجاد شده را در وبمستر گوگل چک کنید که آیا در نقشه سایت ثبت شده اند یا خیر. با این سوالات و جواب هایی که خودتان می دهید می توانید معماری سایت خود را هر روز بهتر از روز قبل کنید. با این کار زمان حضور در سایت شما بیشتر شده و کاربران علاقه بیشتری به سایت شما نشان می دهد و این کار باعث سرعت بخشیدن به ایندکس صفحات می گردد. و ایندکس بیشتر صفحات یعنی ارتقاء یافتن در گوگل و اثربخشی بیشتر بک لینک های خریداری شده شما.
 • کیورد آنالیز رقبا: باز هم یکی دیگر از موارد مهم در موفقیت در خرید بک لینک و سئو این است که رقبای خود را چک کنید که با چه کلمات کلیدی رتبه گرفته اند و شما هم می توانید و آیا علاقه ای دارید که با آن کلمات در صفحه اول حضور داشته باشید یا خیر؟ ممکن است برخی از کلمات داری هزینه زیادی باشند و شما نیازی به آنها نداشته باشید بنابر این آنها را از لیست خود حذف کنید و هزینه نکنید. این که فقط ببینید که رقبا با چه کلماتی در صفحه اول حضور دارند عامل موفقیت شما نیست بلکه بررسی و مقایسه آنها با بودجه و استراتژی شخصی یا سازمانی شماست که این آنالیز را کارآمد می سازد. برای کیورد آنالیز وارد این لینک شوید.
 • بررسی لینک های سایت: چک کنید که چه تعداد بک لینک و بر روی چه کلماتی بک لینک دارید. از خرید بیش از حد بک لینک روی یک کلمه پرهیز کنید و هزینه را روی کلماتی که تابحال لینک نداده اید بذارید. سعی کنید یک تعادل منطقی بین بک لینک های شما برقرار باشد. سعی کنید حداقل بر روی 10 کلمه بک لینک بخرید و تا حد ممکن کلمات کلیدی شما عبارات بلند باشند تا بتوانید با هزینه کم رتبه خوبی در گوگل کسب کنید. می توانید برای بررسی تعداد و وضعیت بک لینک ها و سایت خود از این لینک استفاده کنید.
 • ریسپانسیو و نمایش در موبایل: از فاکتورهای مهم سئو در رتبه بندی گوگل و دیگر موتورهای جستجوگر نمایش سایت بدون هیچ ایراد و اشکالی در دستگاه های موبایل و تبلت می باشد. اصطلاح ریسپانسیو بودن بدین معناست که سایت شما با دستگاه های مختلف دارای نمایش بدون اشکال و کامل با دسترسی به منو و صفحات و تصاویر و جداول بدون هیچ اشکالی برای کاربر نمایش داشته باشد. برای چک کردن اینکه آیا سایت شما ریسپانسیو است می توانید از این لینک وارد شوید.
 • بهینه سازی داخلی سایت: و حالا یکی از مهمترین فاکتورهای سئو یعنی سئو داخل سایت را بررسی می کنیم. مطمئن باشید سایتی که از نظر سئو داخلی دارای اشکال باشد با خرید بک لینک به صفحه اول نخواهد آمد. الگوریتم گوگل و تمامی بروزرسانی های بعدی آن همگی بر اهمیت مطالب و سئو داخلی سایت، ساختار لینک ها، تگ های مطالب و متاتگ ها و ….. تاکید داشته و دارند و در هیچ زمانی اهمیت سئو داخل سایت کم نشده بنابر این سایت خود را به صورت کامل از نظر فاکتورهای سئو داخلی چک کنید. چنانچه سایت شما وردپرسی است می توانید از پلاگین سئو یوست که از بهترین پلاگین های سئو داخل سایت می باشند استفاده نمایید.

امیدوارم با رعایت اصول ذکر شده در این چند پاراگراف نتیجه مطلوبی از خرید بک لینک بگیرید و همواره پروژه های سئو خود را با موفقیت به ثمر برسانید.

تعاریف:

سئو چیست؟

فرآیندی است که طی آن با تکنیک های تخصصی و اصلاحات و تغییرات لازم در سایت و خارج از سایت رتبه سایت در موتورهای جستجو همانند گوگل ارتقاء یافته و منجر به افزایش فروش و درآمد سازمان می گردد.

بنابر این سئو هزینه نیست بلکه یکی از الزامات یک کسب و کار برای حضور در جامعه جهانی و بزرگ شدن است. سئو از نظر گوگل مردود شناخته شده ولی بدلیل اینکه متخصصین سئو فرایند را طبیعی جلوه می دهند این موتور جستجوگر قادر به تشخیص ان نبوده و فرآیند رتبه دهی به صورت طبیعی صورت می گیرد.

بنابر این در فرایند سئو باید این نکته مهم یعنی طبیعی بودن فرایند تا به آخر حفظ شود وگرنه سایت ممکن است مورد جریمه گوگل قرار گیرد.

مواردی که آشناوب برای بهبود رتبه سایت شما در فرایند سئو و بهینه سازی درنظر گرفته و انجام میدهد عبارتند از:

 1. بهینه سازی داخل سایت و اصلاح کدها و تگ ها و متاتگ ها
 2. بهینه سازی مطالب داخل سایت از نظر رعایت تگ های عناوین
 3. ایجاد بک لینک داخلی و رعایت چگالی
 4. بهینه سازی URLs
 5. بهینه سازی تصاویر و رسانه ها
 6. راه اندازی وب مستر تولز گوگل و ارائه گزارشات لازم
 7. معرفی سایت به دایرکتوری ها (در صورت نیاز)
 8. خرید بک لینک و ایجاد لینک بیلدینگ خارجی
 9. معرفی سایت به شبکه های اجتماعی
 10. افزایش بازدید سایت با تکنیک های اختصاصی آشناوب
 11. ایجاد وبلاگ های تبلیغاتی مرتبط

هر یک از موارد فوق با توجه به نیاز سایت کارفرما و با توجه به رقابت در موضوع سایت انجام می گیرد.

با توجه به وسعت بازار جهانی اینترنت و این واقعیت که روز به روز میزان درآمد سازمان ها و افراد از این بازار گسترده رو به افزایش است بنابر این سئو سایت هر روز از اهمیت بیشتری برخوردار شده و میزان رقابت بر سر کلمات کلیدی بیشتر و بیشتر می گردد بنابر این بهتر است همین امروز نسبت به بهینه سازی سایت و سئو آن اقدام شود.

در جدول زیر هزینه سئو به صورت تقریبی جهت آگاهی کارفرمایان درج شده ولی قیمت و هزینه دقیق پس از آنالیز کلمات کلیدی مورد جستجو بدست خواهد آمد.

برخی از پروژه های انجام شده سئو:

 • بهینه سازی سایت دکتر دونلو
 • بهینه سازی سایت عکاسی صنعتی
 • سئو سایت پیچ و مهره
 • سئو سایت کلیدور
 • سئو سایت بک لینک
 • سئو خرید مصالح ساختمانی
 • سئو تعمیرات صندلی
 • سئو خرید قاب گوشی
 • سئو قالیشویی

سئو به طور کلی به 2 بخش تقسیم می گردد:

 1. سئو داخل سایت یا on-page seo
 2. سئو خارج سایت یا off-page seo

بهینه سازی داخل سایت مربوط به بهینه سازی ساختار کلی سایت است که شامل اصلاح تگ ها و متاتگ ها، بهینه سازی عکس ها و مطالب و بهینه سازی مسیر صفحات است. و سئو خارج از سایت به کلیه فعالیت هایی گفته می شود که در خارج از سایت صورت می گیرد مانند فعالیت در شبکه های اجتماعی، لینک سازی، ساخت وبلاگ های تبلیغاتی و …

بهینه سازی داخل سایت یکبار انجام شده و نیاز به پشتیبانی ندارد ولی سئو خارج از سایت نیاز به کار مداوم داشته و با توجه به رقابت کلمات کلیدی بر میزان و حجم فعالیت افزوده خواهد شد.

برای تماس با ما از طریق تلگرام: @rezairanshenas اقدام نمایید. و یا با شماره های 09124269310 و 66025804 تهران تماس حاصل فرمایید.

Related posts

Top